attila

4 měsíce, aneb milostný trojúhelník.

2. august 2011 at 20:18 |  diář

takže.. slečna den mě dokopala, abych šla napsat článek, tak píšu.. přemýšlela jsem, co bych vám mohla ještě sdělit, když skoro celé prázdniny sedím doma v peřině s notebookem, protože skoro všichni jsou mimo prahu, a úpřimně se mi ani ven moc nechce. tak mě napadlo, že bych vám sepsala příbeh moji velké lásky. ano, je to ta slečna nahoře, bětka. ale od začátku. psal se patnáctý březen, slunečný den, přímo na piknik nebo nějaký venek. kamarádky slavily u tesla arény roční výročí koncertu tokio hotel a ikdyž jsem tam nebyla, jsem si řekla, že pojedu za nima. cestou jsem potkala kamaráda a jelo se. přijeli jsme, měli jsme cigára, pití, deku, repráčky, lihárnu, dobrou náladu a smích. kdo je pražák, tak ví že tesla je u matějské pouti a incheba arény. nějak jsme seděli, slunili se a balili se o superstar. ještě nebyli přímé přenosy, a jen jsme se bavili o tom reggae týpkovi a tom slizkým američanovi. najednou kamarád: hele, nejsou to ti kluci ze superstar? tak jsme se podívali a doopravdy to ti kluci byli. tak jsme oběhli zábradli ke vchodu matějský a dělali že nic, že jen tak zevlíme :D v tý době se mi strašně líbil šeps, takže jsem uplně čuměla, jakože AH. nějak jsme si s nimi povídali, ale fotit jsme se nemohli. nevadí. když už odjížděli do hotelu, tak jsme se šly s kamarádkou zeptat k inchebě nějakýho sekuriťáka, jestli se tam ještě ukážou. sice nám nesměl nic říct, ale řekl nám úplně všechno, kde bydlí, co dělají apod. a řekl nám, že další den máme přijít další den v 8, že nás vezme do backstage. tak jsme samozřejmě jely, a strašně jsme si to užily. měla jsem oči jen pro michala..:DDD si pamatuju jak jsem si připadala, že jsme byli na cígu :D.. pak jsem měla lístky od toho sekuriťáka, protože jsme si padli do řeči a on jich měl na každý přenos 10, tak se rozdělil. pak jsem nějak viděla nějaký videa od jerguše oravce, zaujalo mě jak je sebevědomý, že se nepodceňoval a ví na co má. tak jsme si začali psát, a byl na mě strašně milý. když byl první přenos SS, tak jsme se domluvili, že zajdeme před ním na cigáro.

tak jsme tam byli zase s tou kamarádkou, přišli jsme, a byli tam nějaký dvě holky, jerguš a piňák. bylo mi blbý chodit k jergušovi, třeba by si na mě ani nepamatoval, tak jsme si stouply a dělaly že nic. on na mě ale zavolal, objala jsem se s klukama a začeli si povídat. ty holky na nás furt koukaly, ale nějak jsme je neřešily. tak jsme kecaly a když došlo na to cigáro, tak jsme s jergušem zjistili, že ty cigára nikdo nemá, tak jakože nic, a on jestli bych si to cígo dala a já že jo, tak zaběhl do krámu pro cigára, aby nezklamal arinku :DD .. takže na michala jsem v tu chvíli úplně zapomněla a měla oči jen a jen pro jerguše.
no a tak jsem začala aktivně žít svůj SS život. nevynechala jsem ani jeden přenos. ještě o semifinále, jsem furt jezdila za tím sekuriťákem, protože už bylo po zkouškách, takže máma už mě v klidu pouštěla. trávila jsem tam skoro všechen svůj čas. vždycky jsme si dávali cigárko, já, sekuriťáci, matěj, jerguš a občas i michal. pak jsem si všimla jedné dívčiny, kterou už jsem viděla na kastingu. furt se na mě usmívala a byla na mě milá, ale nechápala jsem proč. jak jsem tam furt chodila, začínala jsem mít jerguše víc a víc ráda. takže jsem si pro něj připravila k narozeninám báseň. a mezitím vždycky, když se čekala fronta, chodily holky na cigáro. a bětka se mě vždycky tak usmívala, zdravila mě, a já ji nějak neřešila. pak když jerguš vypadl, totálně jsme se odcizili, na superstar se zvysoka vysral a fejsbuk mu spamovaly dilinky, takže zprávy ani neotevíral. pak si pamatuju, 20.4.. nějak se všude rozebíralo, jestli bětka a michal teda spolu jsou nebo nejsou.. tak jsem ji napsala zprávu na fejsbuku, a kupodivu odepsala, že ví kdo jsem a že jí jsem strašně sympatická ablablabla. no a nějakej další přenos potom, jsem tam šla v minišatech :D:D .. jenže já blbá kráva žejo, přenos končil asi v 11 večer a já jen minišaty, žabky a nic víc :D no a po přenose jsem čekala na bětku, chtěla jsem si s ní popovídat nejen na fejsbuku, takže jsem se dočkala..
vyšla ven a samozřejmě všichni: uá bětka uá, takže jsem počkala a najednou cítím něčí ruku na mý ruce. BĚTKA. no a tak jsme si tam povídaly, nebudu sem vypisovat o čem, ale prostě bylo to awesome. no a když jsme jely s kamarádkou domu, tak jsem o ní furt mluvila, fakt furt.. a kamarádka: hele ty ses do ní normálně zamilovala. já se tlemila, že co to mele apod. jenže přijela jsem domu a furt jsem na ní myslela.. další přenos jsem měla na bětku transparent a stála jsem před rytmusem. furt jsme se na sebe culily, posílaly si flykiss, apod. jenže každej se tam tlačil aby něco viděl a mě to přestalo bavit, tak jsem po první části odešla. šla jsem k zadnímu vchodu kecat se sekuriťákama. po přenosu tam naletěly harichovky a já šla od zadního vchodu dál. pak tam vyšla bětka, podívaly jsme se na sebe. stála na shodech a vypadala božsky. nechtěla jsem se tam za ní tlačit, protože byl tam opravdu ranec lidí. jenže čumáček seběhla na těch jehlách ty shody, odstrčila ty lidi, a vrhla se na mě, objímala mě, pusinkovala a já byla totálně v píči :D byl první máj.. tak jsem ze sebe vymáčkla, že jsem četla na wikipedii (:DDDDDDDDDD), že když na máje dostanete pusu od elisabeth nebo jiné jazykové předělávky, budete mít celej rok štěstí. tak jsem to ze sebe vymáčkla, ona se pousmála tak krásně, že se mi málem zastavilo srdce, pohladila mě po tváři a dala mi tu nejkrásnější pusu na světě..no a už jsem si to pak přiznala, že ji chci. bylo to bumbac na první pohled, hned mě zaujala, ale říkala jsem si, že si jen nalhávam, že jsem ji sympatická..
abych to zkrátila. během SS jsme se furt bavily, psaly si sms, jenže pak skončila superstar, a byla jsem ráda, když jsme si napsaly jednou tejdně jak si chybíme apod. jenže ve středu (27.7) byla bětka v praze.. zažila jsem jeden z nejkrásnějších dnů. sice už jí tolik nemiluju, ale furt ji mám ráda, cítím k ní takové to pouto a přitahuje mě. jsem neskutečně vděčná za toho 15.3, protože jinak bych se asi na superstar ani nedostala, nepoznala bych tak skvělé lidi a nezamilovala se.. achjo, smutno je mně.. dodám nějaké fotky.. doufám, že si to někdo přečte..
 


Comments

1 Alisce | Web | 2. august 2011 at 21:35 | React

Ar? Ty jsi prostě úžasná. Nebojíš se napsat nic. Doufáš že si to někdo přečte? Četlo se to samo. Krásnej životní příběh. Vim že jsi mi o Bětce psala hodně na Facebooku(jsem Alča Růžičková-Alice Růžičková) o tom dárku atd., ale nevěděla že to bylo tak vážný. Je to krásně napsaný. Krásný fotky.. Těším se na tvůj další článek. ;)

2 Sajü | Web | 3. august 2011 at 0:17 | React

Nechci, aby jsi si to brala osobně, ale já bych takový věci asi spíš raději nepsala. Nemůžu říct, jestli to je pravda, nebo není (jsem naučena, že internet je velkej lhář!:D), ale jako já, za svojí osobu, bych tohle nikdy nenapsala, neuvěřejnila a nenechala lidi, číst si to. Nechci tě tím nějak urazit, aby jsi si to vyložila špatně, myslím to jen v dobrém slova smyslu a mluvím jako za SEBE!:D

Fotky jsou super, extrémně mě dostal Lukáš. Kde je jemu konec?:D Ale na fotkách ti to sluší, to se musí nechat, že? ^^

Jinak o tetování jsem přemýšlela, tak nějak o všem!:D Co, kam, jak, těšila jsem se, představovala si! No typický magor!:D:D:D Nic neobvyklého.

Mimochodem se mi taky poslední dobou nechce nikam lézt. Jsem ze všeho nějaká zpruzená a asi to bude i tím, jaké je venku počasí, což mi zkazilo moje dosavadní plány a celé léto je takové divné, překopané. Připadá mi, že rok od roku je léto horší a vidím to tak, že příští rok snad půjdu i na brigádu:-/ :D:D:D

3 Alisce | Web | 3. august 2011 at 7:44 | React

Nemáš za co. A přeju ti krásný den..;)

4 hannie | Web | 3. august 2011 at 14:07 | React

miláčku.* je to krásně napsaný. achjooo, to o tý Betce sem ani nějak nevěděla, myslela jsem, že jste jenom kámošky, nebo tak, ale - rozhodně si to krásně napsala. pusu.* těšim se na další Tvoje články, mmm.

5 eR* | Web | 3. august 2011 at 16:29 | React

noo :D já mam takový záchvaty který se podobají myši víš :D jsem vadná :D

6 jealous. | Web | 3. august 2011 at 16:48 | React

skvělý článek! já osobně jsem strašně dlouho fandila michalovi, až pak, když už tam byli jen on, lukáš a gábina mě zaujal lukáš; prostě mi připadal z těch tří nejlepší :) ale zase na druhou stranu - nic mě nedostalo jako What a wonderful world od Michala, to bylo něco úúúžasnýho! :) jo a krásné fotky :))

7 Deni. | Web | 3. august 2011 at 18:15 | React

jé,to je pěkný :) vidíš,jak jsem tě hezky přemluvila..trochu :D :) je to vážně pěkný,takhle bych to nikdy nenapsala,no a hlavně nazažila :D :) jsem ráda,že jsem ti napsala,ať napíšeš na blog :D :)

8 Kaylee | Web | 3. august 2011 at 18:51 | React

Páni páni! Nestačím koukat! To je úžasný!
Nádherně sepsaný a nádherný fotky!
Tomu říkám být ve správnej čas na správným místě. ;) A držím palce ať se brzy s Bětkou potkáš. :))

9 Mandy | Web | 3. august 2011 at 21:05 | React

Moc ti děkuju:)Za názor i za pochvalu:))

Hej tohle je vymyšlený nebo jako doopravdy se ti to stalo??!:D Protože se mi to zdá neuvěřitelný..četla sem to jedním dechem a ty fotky k tomu..no..páni..!:D:)

10 E. | Web | 4. august 2011 at 2:07 | React

na orlíku je prostě nádherně a když vyjde a nádherné počasí, tak je to pohádka! ♥ svojí postel bych opravdu po skušenostech za nic nevyměnila :)) thans! ;)

úžasnej článek! strašně pěkně napsaný. nešlo si to celý nepřečíst :) na těch fotkách ti to zatraceně sluší a já jenom doufám, že se s bětkou zase potkáš a že se snad začnete vídat častějš :)

11 Pauline | Web | 4. august 2011 at 12:50 | React

Áá, ty se máš.. můžu ti jenom  tiše závidět.. ;) krásněj článek, opravdu se to četlo samo ;)

12 hannie | Web | 4. august 2011 at 18:09 | React

tyjooo, jsem se lekla, co mi to tam píše v angličtině. a pak zjistim, že je to Arinkaaa.)) a neva, že mi v tom Photoshopu nemůžeš poradit, já to rozmlátim a bude to v pohodě, snad.D

13 jealous. | Web | 4. august 2011 at 21:17 | React

lejdy, přidala jsem si tě na fb:P akorát sem ti nemohla napsat do zprávy že jsem to já, protože to nějak nešloo:P jinak - Klárka Čaňová:)) snad nevadí že sem si tě přidala :D

14 Valerie A Nadia | Web | 4. august 2011 at 23:49 | React

nebudu psat ty typicky kecy o tom jak krasny mas blog, prejdu k veci. strasne se mi libi co si napsala, zni to fakt pekne a az neuveritelne. zavidim ti, ze si poznala nekoho ke komu mas silne pouto. nekoho na koho nezapomenes a i kdyz vsechna ta manie se superstar skoncila, byly jste spolu. urcite nejsem jeden z nadsenec se superstar, ale tato superstar se mi libila, lidi tam uz pres televizi vypadali dobre:D jinak jsem krasna, nejkrasnejsi fotka s Tinou to musim rict a mas ten nejlepsi jazyk:D

15 Stella | Email | Web | 5. august 2011 at 10:01 | React

Jé, to ti hrozně závidim :) Zvlášť toho Jerguše, toho jsem vážně zbožňovala a hrozně mě mrzelo, když vypad :( A díky za pochvalu blogu :)

16 Snowflake* | Web | 5. august 2011 at 11:04 | React

zajímavej příběh :-)

17 miky | Web | 5. august 2011 at 12:51 | React

Děkuju moc ;) :)

18 Valerie | Web | 5. august 2011 at 14:15 | React

mozna to bude znit detinsky, ale co jineho delat? nic se nezmuze plakanim a styskanim si po nich. nic to nevyresi. ty nam rozhodne jsi sympaticka, alespon ja Valery muzu za sebe rict, ze zde budu chodit:)

19 Valerie | Web | 5. august 2011 at 21:53 | React

to ja nemam problem s pecenim, ale spis s varenim, neumim solit, vsechno presolim a kdyz delam nejake slozitejsi jidlo, tak je to fakt pak tak do toho kose:'D je mi jedno, ze to necetli. aspon do me nevali tunu kecu o soutezich a podobne;)

20 Tejke | Web | 7. august 2011 at 19:56 | React

krásné fotky, nejvíc Ti závidím tu s Péťou Ševčíkem :)

21 chiquitka. | Web | 8. august 2011 at 5:45 | React

ARINKO! Jsem hrozně ráda, že sis mě našla! Jasněže si na tebe pamatuju! :)) Že váháš .. :) Četla jsem to celý .. :) Je to úžasný .. Krásný, že sis k ní vybudovala takovej vztah .. A vůbec že jsi měla takový štěstí :) Jak se vůbec máš celou tu dobu? Z fotek koukám, že jsi pořád stejně krásná :) Tu s Ševčíkem ti hrozně závidím .. Měla jsem ho ráda :)

22 n. | Web | 12. august 2011 at 22:04 | React

wau! odivujem že si niečo take napísala:D fakt, to je ako z nejakej knihy :D že si ich všetkych spoznala a co sa stalo s betkou a tak! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.