attila

August 2011

4 měsíce, aneb milostný trojúhelník.

2. august 2011 at 20:18 diář

takže.. slečna den mě dokopala, abych šla napsat článek, tak píšu.. přemýšlela jsem, co bych vám mohla ještě sdělit, když skoro celé prázdniny sedím doma v peřině s notebookem, protože skoro všichni jsou mimo prahu, a úpřimně se mi ani ven moc nechce. tak mě napadlo, že bych vám sepsala příbeh moji velké lásky. ano, je to ta slečna nahoře, bětka. ale od začátku. psal se patnáctý březen, slunečný den, přímo na piknik nebo nějaký venek. kamarádky slavily u tesla arény roční výročí koncertu tokio hotel a ikdyž jsem tam nebyla, jsem si řekla, že pojedu za nima. cestou jsem potkala kamaráda a jelo se. přijeli jsme, měli jsme cigára, pití, deku, repráčky, lihárnu, dobrou náladu a smích. kdo je pražák, tak ví že tesla je u matějské pouti a incheba arény. nějak jsme seděli, slunili se a balili se o superstar. ještě nebyli přímé přenosy, a jen jsme se bavili o tom reggae týpkovi a tom slizkým američanovi. najednou kamarád: hele, nejsou to ti kluci ze superstar? tak jsme se podívali a doopravdy to ti kluci byli. tak jsme oběhli zábradli ke vchodu matějský a dělali že nic, že jen tak zevlíme :D v tý době se mi strašně líbil šeps, takže jsem uplně čuměla, jakože AH. nějak jsme si s nimi povídali, ale fotit jsme se nemohli. nevadí. když už odjížděli do hotelu, tak jsme se šly s kamarádkou zeptat k inchebě nějakýho sekuriťáka, jestli se tam ještě ukážou. sice nám nesměl nic říct, ale řekl nám úplně všechno, kde bydlí, co dělají apod. a řekl nám, že další den máme přijít další den v 8, že nás vezme do backstage. tak jsme samozřejmě jely, a strašně jsme si to užily. měla jsem oči jen pro michala..:DDD si pamatuju jak jsem si připadala, že jsme byli na cígu :D.. pak jsem měla lístky od toho sekuriťáka, protože jsme si padli do řeči a on jich měl na každý přenos 10, tak se rozdělil. pak jsem nějak viděla nějaký videa od jerguše oravce, zaujalo mě jak je sebevědomý, že se nepodceňoval a ví na co má. tak jsme si začali psát, a byl na mě strašně milý. když byl první přenos SS, tak jsme se domluvili, že zajdeme před ním na cigáro.

who i am?

1. august 2011 at 13:38 diář
takže kdo vůbec vlastně jsem? jsem patnáctiletý puberťák žijicí v Praze, ale narozený v Moldávii. jsem těžký optimista, smíšek, závislák na kofole, internetu, kamarádech, hudbě a smíchu :) ráda fotím, ale bohužel mám starej křáp, takže fotky jsou nic moc, teď si momentálně šetřím na zrcadlovku. mám doma psa, potkana, křečka a mívám kamarádčino morče na hlídání. jsem kuřák, bisexuál, největší fanoušek Linkin Park aZoufalých Manželek, přátelská, milá a i docela hodná si myslím. ráda experimentuju s vlasama a piercingama, momentálně nemám piercing, mám hnědý vlasy a pár tetování :) koncem srpna se budu zase barvit na červeno, takže se těším. v uchu mám už skoro 12 mm, chci tam mít tak 2 centimetry (jsem blázen já vím) :D jinak .. poslouchám skoro všechno, alenejvíce linkin park, rihannu, adele, good charlotte a tak podobně. + fotka mýho miláčka kotvičky :) je to focené křápem, takže za kvalitu se Omlouvám.

PROČ VLASTNĚ ATTILA DUPH?

moje pravé jméno je Arina, a to je řecké. řecká jména se mi líbí, tak jsem trochu zapátrala a našla jsem jméno Attila. je zvláštní a okouzlilo mě. takže 'umělecké' jméno je Attila a Duph mě jen tak napadlo :) budu ráda, jestliže sem bude někdo chodit a číst moje kecy :) ↓ miláček kotvička zdobí můj bok :)

1# hudební inspirace

1. august 2011 at 11:14 hudební

Hugo Toxxx, Vladimir 518 - Kam Mám Jít?

@ většinou tenhle styl hudby nevyhledávám, ale po zaslechnutí toho textu, mi ta
písnička hned padla do noty. je to o skutečným životě, doopravdy se to děje, a ten
klip je skvěle natočenej a je to pro dobrou věc. vřele doporučují si to poslechnout.

# N1

1. august 2011 at 10:45 galerie